Filípkovi s láskou. / VAŠE PŘÍBĚHY / Příběh maminky Simonky

Příběh maminky Simonky

 

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o můj příběh.

 

Stalo se to v prosinci 2009, bylo krásné předvánoční období a já s velkou láskou dokupovala poslední věcičky pro mojí holčičku.

Strašně jsem se těšila až jí uvidím, už jen týden nám zbýval, abychom se poprvé uviděly.. Tak moc jsem byla šťastná!

 

Mé těhotenství bylo ukázkové, nikdy ani sebemenší problém.

Jenže jednou v noci mi začalo být hodně špatně, tak jsem pro jistotu řekla manželovi ať mě odveze do porodnice, abychom něco nezanedbali.Ještě jsme společně šprýmovali, že už si maličkou za nedlouho povezeme domů.

 

Pořád před sebou vidím tu hromádku krásných malinkých oblečků, které jsem měla nachystané pro Simonku, v čem pojede z porodnice.

 

Jenže v porodnici mi řekli tu nejhorším větu v mém životě, "nevidím žádnou strdeční činnost" a mě se zhroutil celý svět, byla jsem na začátku 40tt. Předčasně se mi odloučila placenta.

 

Začalo vyvolávání porodu a následovaly velké komplikace, kdy začal boj o můj život.

Zjistilo se totiž že krvácím do břišní dutiny, měla jsem velkou ztrátu krve a poruchu krvesrážlivosti, když mě vezli na sál krvácela jsem už i z úst, následovala otrava krve, selhávání plic a celého organismu a akutní císařský řez, do týdne další operace kvůli komplikacím...podle doktorů je zázrak, že jsem to přežila alespoň já.

 

Tak takhle jsem si opravdu můj první porod nepředstavovala!!

 

Je to víc jak rok a není den, abych na Simonku nemyslela, byla naše první vymodlené miminko a není tu s námi :-( pořád to moc bolí, a je pravda, že ten kdo to nezažil, opravdu nemůže pochopit tu šílenou bolest a ztrátu.